O mně

Vážení a milí,

Jak mám začít… Asi malou vzpomínkou na mé dětství. Vyrůstala jsem na venkově, kde dvorek byl plný zvířat, zahrada plná ovoce a zeleninových záhonů. V domácnosti, kde se nekupovaly polotovary, kde se vařilo a peklo z čerstvých surovin a co se nestačilo ihned spotřebovat, tak se zavařilo nebo usušilo.

Jak šel čas, stal se ze mě městský člověk a já založila rodinu. Život ve městě má určitě řadu výhod, ale já a moje rodina jsme tam nebyli tak úplně spokojeni. Shodou okolností jsme se proto po několika letech přestěhovali do malé vesnice.

A tam žijeme dodnes. Konečně jsem opět měla možnost chovat zvířata, mít svůj ovocný sad a záhony. Práce na zahradě mě velmi baví, chodím si tam odpočinout. Moje vzpomínky z dětství opět ožily. Už zase jsem měla prostor pro zavařování různých marmelád, přípravu sirupů, povidel a jiných kulinářských pochoutek. Náš život se k nepoznání změnil.

Z toho co jsem tu o sobě zatím prozradila, Vám asi začíná být jasné, proč jsem se rozhodla pustit do výroby domácích zavařenin. Dělám to moc ráda. Věřím, že má smysl vyrábět kvalitní výrobky, ve kterých najdete jen to, co tam skutečně patří. Ruční výroba a kvalitní suroviny jsou základem všech mých produktů.

Pevně věřím, že Vám zavařeniny ode mne budou chutnat tak jako chutnají mé rodině a přátelům.

S pozdravem
Vaše Milena

Milena Švábová